Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2018

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono  pomocy publicznej

w roku 2018

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2017 poz. 2077)

 

Lp.

Imię i nazwisko pracodawcy,

nazwa i adres zakładu pracy

1.

„AUTO-MOTO Diagnostyka

Leona Nowak

ul Zwycięstwa 20, 64-800 Chodzież

2.

Daniel Lasota Zakład Inastalacyjny Usługowo-Handlowy

ul. Reymonta 8F/1,

64-800 Chodzież

3.

Zakład Elektroinstalacyjny „EL-TOM” Tomasz Sroczyński

ul. Żeromskiego 14A/2, 64-800 Chodzież

4.

ELEKTROTERM Marcin Jeleniewski

Os. Barwne 21 Podanin, 64-800 Chodzież

 

5.

OHP ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 211, 61-485 Poznań

6.

Hurtownia Odzieży i Bielizny „AGA” Lucyna Głąb

ul. Kopernika 7, 64-800 Chodzież

 

7.

Firma „MARKET”

Andrzej Trojanowski

ul. Kościelna 1, 64-800 Chodzież

8.

Mechanika Pojazdowa AUTO-HANDEL Wiesław Kopij,

ul. Podgórna 16, 64-800 Chodzież

10.

Salon Fryzjerski Irena Kaczmarek, ul. Harcerska 7, 64-800 Chodzież

11.

„Salon Fryzjerski „RENATA” Renata Szychta ul. Tadeusza Kościuszki 20 64-800 Chodzież

12.

Usługowy Zakład Fryzjerski

Jan Przewoźniak

ul. Kościelna 12, 64-800 Chodzież

13.

Zakład Elektroinstalacyjny „EL-TOM” Tomasz Sroczyński

ul. Żeromskiego 14A/2, 64-800 Chodzież

14.

„MAX BIS” Spólka Jawna Ewa i Zbigniew Wcisło ul. Traugutta 3

64-920 Piła

15.

Z.P.U.H. Elektroinstalatorstwo

Dariusz Bielecki

ul. Rogozińska 10, 64-840 Budzyń

 

16.

Fryzjerstwo Damskie „DORA”

Dorota Kołodziejczyk

ul. Korfantego 9, 64-800 Chodzież

17.

Przedsiębiorstwo

WENO Węgrzyn i Nowacki spółka jawna ul. Mostowa 2 64-800 Chodzież

18.

Ślusarstwo – Roboty Budowlane

Tadeusz Jeśko

ul. Notecka 31, 64-800 Chodzież

19.

Zakład Fryzjerski Damsko-Męski

Danuta Strumnik

ul. Zwycięstwa 9, 64-800 Chodzież

20.

K.G. STYL Fryzjerstwo Damsko-Męski Katarzyna Gapińska ul. Sienkiewicza 2

21.

Grupa InstalExpert Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 23, 64-800 Chodzież

22.

Zakład Fryzjerski „MARTYNA”

Marzena Wisińska

ul. Jagiellońska, 64-800 Chodzież

 

23.

PHU – ELNET Piotr Gembiak

ul. Okrzei 18, 64-800 Chodzież

24.

Zakład Elektroinstalacyjny inż. Damian Maćkowiak

ul. Wiejska 8A, 64-800 Chodzież