Jesteś tutaj:   

Pomoc publiczna

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2017

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek

nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono  pomocy publicznej

w roku 2017

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2013poz. 885 z późn. zm.)

 

Lp.

Imię i nazwisko podmiotu spoza sektora finansów publicznych

1.

 Salon Fryzjerski Irena Kaczmarek

ul. Harcerska 7 , 64-800 Chodzież

2.

„Styl B" Bożena Sierońska

ul. Raczkowskiego 9, 64-800 Chodzież

3.

Studio Fryzjerski „RENATA"Renata Szychta

 ul. Tadeusza Kościuszki 20, 64-800 Chodzież

4.

„AUTO-MECH" Mechanika Pojazdowa Ryszard Amanowicz

ul. Notecka 31, 64-800 Chodzież

5.

Agnieszka Kmiotek, Aleksandra Kmiotek i Joanna Kmiotek

ul. Zdrojowa 9, 64-800 Chodzież

6.

„TAURUS" Firma Usługowo-Handlowa Jarosław Kmiotek

ul. Leśna 38A, 64-800 Chodzież

7.

„MAX BIS" Spółka Jawna Ewa i Zbigniew Wcisło

 ul. Traugutta 3 2, 64-920 Piła

8.

Zakład Elektroinstalacyjny inż. Damian Maćkowiak

ul. Wiejska 8A 64-800 Chodzież

9.

Zenon Żyła Zakład Piekarniczy „SEZAM" Spólka z o.o.

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

10

Usługowy Zakład Budowlany Tomasz Gruszka

Pietronki 21A, 64-800 Chodzież

11.

Schody i Drzwi Żądło Sp. J. Rataje

ul. Margonińska 47, 61-800 Chodzież

12.

Przedsiebiorstwo WENO Węgrzyn i Nowacki spólka jawna

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

13.

HYDRO-PROJEKT Dariusz Majchrzak

Studzieniec 31, 64-800 Chodzież

 

 

 

Chodzież, 18 kwietnia 2018 r.

Sporządziła:

Małgorzata Jankowska

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2016

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono pomocy publicznej w roku 2016

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2013 poz. 885 z późn. zm.)

 

Lp.

Imię i nazwisko podmiotu spoza sektora finansów publicznych

1.

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „EWA" ul. Śniadeckich 6, 64-920 Piła

2.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „SEZAM" s.c. J.J. Humińscy

ul. Wojska Polskiego 25, 64-800 Chodzież

3.

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne „BEATA" ul. Budowlanych 3-11, 64-920 Piła

4.

„Cukiernia Kamińscy' s.c.

Marek,Tomasz i Zdzisław Kamińscy

ul. Gajowa 12, 64-800 Chodzież

5.

Zakład Produkcyjno Usługowo-Handlowy „KOMFORT"

os Cechowe 22, 64-840 Budzyń

6.

Fryzjerstwo Damskie DORA Dorota Kołodziejczyk

ul. Wojciecha Korfantego 9, 64-800 Chodzież

7.

„MAX BIS" Spółka Jawna Ewa i Zbigniew Wcisło

ul. Traugutta 3 2, 64-920 Piła

8.

Zakład Elektroinstalacyjny inż. Damian Maćkowiak

ul. Wiejska 8A 64-800 Chodzież

9.

Firma „Market" Andrzej Trojanowski

ul. Kościelna 1, 64-800 Chodzież

10

Ryszard Poznański i Iwona Poznańska "WIELKOPOLANKA" s.c.

ul. Tadeusza Kościuszki 31, 64-800 Chodzież

11.

Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda

ul. 28 czerwca 1956 roku nr 211, 61-485 Poznań s.c

 

 

 

Chodzież, 16 marca 2017 r.

Sporządziła:

Małgorzata Jankowska

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2015

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek

nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono  pomocy publicznej

w roku 2015

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2013 poz. 885 z późn. zm.)

 

Lp.

Imię i nazwisko podmiotu spoza sektora finansów publicznych

1.

SALON FRYZUR Krystyna Gleń

ul. Składowa 7B/1, 64-800 Chodzież

2.

Przedsiębiorstwo Budowlane „PEBEROL"

Sp.z o.o. ul. Jagiellońska 24 64-800 Chodzież

3.

Sklep Branży Spożywczo-Przemysłowej Małgorzata,Sławomir s.c Małachowskiego , 64-800 Chodzież

4.

Renata Szychta Salon Fryzjerski „RENATA" ul. Tadeusza Kościuszki 20

, 64-800 Chodzież

5.

Zakład Piekarniczy „SEZAM" sp. z o.o.

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

6.

Danuta Strunnik Zakład Fryzjerski Damsko-Męski ul. Zwycięstwa 9

, 64-800 Chodzież

7.

Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Inżynieryjne „INSMONT" Sp. z o.o.

Eugeniusz Lehmann

ul. Notecka 36, 64-800 Chodzież

8.

Piotr Gembiak PHU-Elnet ul. Stefana Okrzei 18, 64-800 Chodzież

9.

Dariusz Majchrzak HYDRO-PROJEKT ul. Ofiar Gór Morzewskich 118, 64-800 Chodzież

10.

Przedsiębiorstwo WENO Węgrzyn i Nowacki Spółka Jawna

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

11.

Hurtownia Odzieży i Bielizny „AGA"Lucyna Głąb

ul. Kopernika 764-800 Chodzież

12.

P.H.U. SEZAM Mirosław Ławniczak

ul. Wojska Polskiego 28 64-800 Chodzież

13

Z.P.U.H. ELEKTROINSTALATORSTWO Dariusz Bielecki

ul. Rogozińska 10, 64-840 Budzyń

 

 

 

Chodzież, 17 marca 2016 r.

Sporządziła:

Małgorzata Jankowska

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2014

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek

nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono  pomocy publicznej

w roku 2014

 

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2013 poz. 885 ze zm.)

 

Lp.

Imię i nazwisko podmiotu spoza sektora finansów publicznych

1.

SALON FRYZUR Krystyna Gleń

ul. Składowa 7B/1, 64-800 Chodzież

2.

ELEKTROTERM Marcin Jeleniewski

Os. Barwne 21, Podanin, 64-800 Chodzież

3.

AUTO-MECH, Mechanika Pojazdowa, Ryszard Amanowicz

ul. Notecka 31, 64-800 Chodzież

4.

STOLARSTWO WYRÓB SPRZEDAŻ, Zenona Cieślik

ul. Ignacego Łukasiewicza 1, 64-800 Chodzież

5.

Zakład Piekarniczy „SEZAM" sp. z o.o.

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

6.

ŚLUSARSTWO - ROBOTY BUDOWLANE Tadeusz Jeśko & Piotr Doręgowski

ul. Notecka 31, 64-800 Chodzież

7.

Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Inżynieryjne „INSMONT" Sp. z o.o.

Eugeniusz Lehmann

ul. Notecka 36, 64-800 Chodzież

8.

SALON FRYZJERSKI Irena Kaczmarek

ul. Harcerska 7, 64-800 Chodzież

9.

AUTO-MOTO DIAGNOSTYKA Leon Nowak

ul. Zwycięstwa 20, 64-800 Chodzież

 

 

 

 

 

 

 

Chodzież, 9 marca 2015 r.

Sporządziła

Małgorzata Jankowska

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2013

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek

nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono  pomocy publicznej

w roku 2013

 

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.

o finansach publicznych ( Dz.U. z 2013 poz. 885 ze zm.)

 

Lp.

Imię i nazwisko podmiotu spoza sektora finansów publicznych

1.

Ryszard Poznański i Iwona Poznańska  „Wielkopolanka" s.c.
ul. Kościuszki 31, 64-800 Chodzież

2.

SALON FRYZJERSKI „RENATA" Renata Szychta
ul. T. Kościuszki 20, 64-800 Chodzież

3.

ELEKTROTERM Marcin Jeleniewski

Os. Barwne 21, Podanin, 64-800 Chodzież

4.

P. W. „TABAT" Władysław Tabat

ul. Raczkowskiego 3, 64-800 Chodzież

5.

Zakład Piekarniczy „SEZAM" sp. z o.o.

ul. Mostowa 2, 64-800 Chodzież

6.

Ochotnicze Hufce Pracy, Wielkopolska Wojewódzka Komenda

ul. 28 czerwca 1956 roku nr 211, 61-485 Poznań

7.

Bolesław Łabój, Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe

ul. Słoneczna 23, 64-800 Chodzież

8.

Jolanta Rogacka, Hurtownia „KASIA"

ul. Jagiellońska 26, 64-800 Chodzież

9.

Mirosława Trojanowska, Firma Handlowa

ul. Kościelna 1, 64-800 Chodzież

10.

 K. G. STYL ,Katarzyna Gapińska
ul. Rynek 15, 64-800 Chodzież

11.

AUTO-„MAREK" Firma Usługowo-Handlowa, Marek Kmiotek
ul. Leśna 38A, 64-800 Chodzież

12.

Kompleksowe Wykonawstwo Obiektów Budowlanych, Zygmunt Bedołek

ul. Kasprzaka 18, 64-800 Chodzież

13.

PPUH „TECH-MAR" Sp. j. Trojanowski & Ferfet

ul. T. Kościuszki 15, 64-800 Chodzież

14.

Sklep Branży Spożywczo-Przemysłowej, Małgorzata, Sławomir Maciołek

ul. Małachowskiego, 64-800 Chodzież

15.

Zakład Elektroinstalacyjny, Damian Maćkowiak

ul. Wiejska 8A, 64-800 Chodzież

16.

Marek Pasch, Blacharstwo Mechanika Pojazdowa

ul. Kochanowskiego 97, 64-800 Chodzież

17.

„Styl-B" Bożena Sierońska

ul. Raczkowskiego 9, 64-800 Chodzież

18.

Leszek Fletta, Restauracja „Kameralna"- Antykwariat Współczesny

ul. Malepszego 12, 64-800 Chodzież

19.

AUTO-MECH, Mechanika Pojazdowa, Ryszard Amanowicz

ul. Notecka 31, 64-800 Chodzież

20.

Piotr Jakubiak Niepubliczne Przedszkole „Zając Poziomka"

ul. Rynek 11, 64-800 Chodzież

 

Chodzież, 17 kwiecień 2014 r.

 

Sporządziła:

Małgorzata Jankowska

Wykaz udzielonej pomocy publicznej za rok 2014

Chodzież, dnia 27.04.2015 r

 

Zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt 2 ppkt g ustawy z dnia 27.08.2009 r o finansach publicznych, podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2014 roku udzielono pomocy publicznej w zakresie podatków i opłat lokalnyc


  1. Józef Słomkowski

  2. Pol-Dróg Piła Spółka z o.o.

  3. Mariusz Laskowski

  4. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów" i „Chodzież"

  5. PUPH Drutex Jacek Zadworny

  6. Przedsiębiorstwo „Gelam" Arkadiusz Geisler Kamil Geisler

  7. Arkadiusz Matusiak

  8. Maciej Pawiński

  9. Michał Mocarski

  10. Mateusz Małachowski

  11. Henryk Sulima

  12. Krzysztof Klofik

  13. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Ryba" Spółka z o.o.

  14. Wiesława Dudek-Bruch

  15. Jacek Pietrzak

  16. Jerzy Garstka

  17. Bogdan Dudek

 

Wykaz udzielonej pomocy publicznej za rok 2013

Chodzież, dnia 11.04.2014 r

 

 

 

Zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt 2 ppkt g ustawy z dnia 27.08.2009 r o finansach publicznych, podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2013 roku udzielono pomocy publicznej w zakresie podatków i opłat lokalnych




  1. Tadeusz Wojtkowiak

  2. Europol Meble Polska Sp. z oo Sp. K.

  3. Adela i Jan Bełkot „Bar u Jasia"

  4. Alicja Frydrych

  5. Jacek Zadworny Firma „Drutex"

  6. Zbigniew Wardak

  7. Józef Słomkowski

  8. Tadeusz Harmatowski

  9. Krzysztof Klofik

  10. Bogdan Dudek

  11. Arkadiusz Matusiak

  12. Michał Mocarski

  13. Mariusz Pietruszka

  14. Maciej Pawiński

  15. Jerzy Garstka

  16. Wojciech Gotszling

  17. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Ryba" sp. z o.o.

  18. Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem"

  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chodzieży

Wykaz osób fizycznych i prawnych, którym w 2010 r udzielono pomocy publicznej

Wykaz osób fizycznych i prawnych, którym w 2010 r udzielono pomocy publicznej

 

  1. Bogdan Dudek

  2. Michał Mocarski

  3. Arkadiusz Matusiak

  4. Maciej Pawiński

  5. Henryk Sulima

  6. Jerzy Garstka

  7. Krzysztof Klofik

Wykaz przedsiębiorców korzystających z pomocy publicznej na terenie miasta Chodzieży w 2005 roku

Wykaz przedsiębiorców korzystających z pomocy publicznej na terenie miasta Chodzieży w 2005 roku
 
  1. Jagiełło Ryszard
  2. BIELPOL – Bieluk Zdzisław
  3. Przedsiębiorstwo Obróbki Metalu i Handlu Sc. A. Pawłowski, W. Jagodzińska, W. Heymann
  4. STAMAR S.A.
  5. Polskie Koleje Państwowe S.A.
  6. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GELAM

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w roku 2012

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek

nieposiadających osobowości prawnej,

którym udzielono pomocy publicznej

w roku 2012

Podstawa prawna: art. 34 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. z 2009 r. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) i art. 70b ust. 11 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (t.j. z 2004 r. Dz.U. Nr 256, poz. 2572)


Lp.

Imię i nazwisko pracodawcy, nazwa i adres zakładu pracy

1.

Ryszard Poznański i Iwona Poznańska „Wielkopolanka" s.c.
ul. Kościuszki 31, 64-800 Chodzież

2.

SALON FRYZJERSKI „RENATA"
Renata Szychta
ul. T. Kościuszki 20,
64-800 Chodzież

3.

Usługowy Zakład Fryzjerski
Jan Przewoźniak
ul. Kościelna 12, 64-800 Chodzież

4.

P. W. „TABAT" Władysław Tabat
ul. Raczkowskiego 3,
64-800 Chodzież

5.

Z. U. H. „REM - MUS"
Zdzisław Musolf
ul. Notecka 25, 64-800 Chodzież

6.

Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
Danuta Strunnik
ul. Zwycięstwa 9, 64-800 Chodzież

7.

Hurtownia Odzieży i Bielizny „AGA" Lucyna Głąb
ul. Kopernika 7,
64-800 Chodzież

8.

Marzena Wisińska
Zakład Fryzjerski „MARTYNA" M. Wisińska
ul. Jagiellońska 26,
64-800 Chodzież

9.

Salon Fryzur
Krystyna Gleń
ul. Składowa 7B/1, 64-800 Chodzież

10.

K. G. STYL
Katarzyna Gapińska
ul. Rynek 15, 64-800 Chodzież

11.

AUTO-„MAREK" Firma Usługowo-Handlowa
Marek Kmiotek
ul. Leśna 38A, 64-800 Chodzież

12.

Kompleksowe Wykonawstwo Obiektów Budowlanych
Zygmunt Bedołek
ul. Kasprzaka 18, 64-800 Chodzież

13.

Produkcyjno - Usługowy Zakład Stolarski
Kazimierz Żądło
Rataje, ul. Margonińska 47, 64-800 Chodzież

14.

Zakład Lakierniczy
Eugenia Ukleja
ul. Wł. Jagiełły 3, 64-850 Ujście

15.

PHU- SEZAM
Mirosław Ławniczak
ul. Wojska Polskiego 28, 64-800 Chodzież

16.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „ SEZAM" s.c.
M.J. Humińscy
ul. Wojska Polskiego 25, 64-800 Chodzież

17.

HED Kaczmarek Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 23,64-800 Chodzież

18.

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o. o.
ul. Cześnikowska 30, 60-330 Poznań

19.

Europol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Polipol Aleja 1, Podanin
64-800 Chodzież

20.

Rzeźnictwo-Wędliniarstwo
Wiktor Zydor
ul. Przemysłowa 22, 64-840 Budzyń


Chodzież, 22 kwietnia 2013 r.